Ručně Vám ušiji peněženku, dokladovku, obal na mobil..... opasek.  Precizně, kvalitně, v rozumném čase. 

1) Gravíra portrétu

I to je možné - stačí poslat kvalitní fotografii a mohu Vám vygravírovat na ručně šitou prémiovou peněženku, či jiný produkt společně se vzkazem. Jedná se o opravdu skvělý dárek pro blízkého člověka. Gravírování doporučuji spíše na zadní stranu, nebo dovnitř, na fotce je pouze ukázka toho, co je možné vyrobit. 


2) Uplně vlastní barevný design produktu  - neuvěřitelných 11 770 možných variací produktu !

mám na výběr z více než 34 typů usní ( pravé kůže) a 13 barev šití. Vyberete si kůži pro vnější obal, vnitřek, barvu šití. Na fotce níže vidíte plně individualizovanou peněženku - model IDEAL

  


3) Osobní gravírovaný monogram - ZDARMA / vytlačený 300 korun - (libovolné písmo a velikost) 
Protože dělám věci osobní, považuji monogram za základ personalizovaného produktu - proto Vám jej vygravíruji ZDARMA. Na obrázku je dolarovka se 4 přihrádkami na karty a mincovníkem.

Pokud nechcete monogram gravírovaný ale vytlačený není to problém - jako jediný Vám nabízím možnost zvolit si i u vytlačeného monogramu velikost a styl písma ! Chcete jen maličký monogram klasickým písmem, nebo velký s extravagantním písmem? Nic není problém. Písmo a velikost zadejte do poznámky v objednávce nebo přímo u produktu kde píšete znění monogramu. Pokud si nezvolíte písmo a velikost monogramu, bude proveden standartním písmem Myriad Pro ve velikosti 18x11mm (VxŠ) 
4) Obrázky či vzkazy na produkt

chcete do produktu vygravírovat nějaký obrázek, vzkaz či cokoliv jiného? Není to žádný problém. 
5) Gravírování ( vytlačení) firemního loga do produktu

pro Vaše VIP zákazníky určitě často hledáte vhodný dárek - co může být vhodnějšího než individuální produkt s logem firmy a monogramem?
Logo můžeme vygravírovat nebo vytlačit. Cenu upřesníme při konkrétní poptávce ( gravíra, vytlačení) nelze paušalizovat, kvůli složitosti loga ( některé loga jsou jednoduchá) a velikosti loga může být cena diametrálně odlišná. Pokud zvolíte raznici, tak ta je potom Vaše.