Ručně Vám ušiji peněženku, dokladovku, obal na mobil, pouzdro brýle,obal na tablek,pasek atd......Precizně, kvalitně, v rozumném čase. 

1) Gravíra loga(obrázku
I to je možné - stačí poslat kvalitní fotografii a mohu Vám vygravírovat na ručně šitou prémiovou peněženku, či jiný produkt společně se vzkazem. Jedná se o opravdu skvělý dárek pro blízkého člověka. Gravírování doporučuji spíše na zadní stranu, nebo dovnitř, na fotce je pouze ukázka toho, co je možné vyrobit. 
2) Uplně vlastní barevný design produktu  - neuvěřitelných 11 770 možných variací produktu !
mám na výběr z více než 34 typů usní ( pravé kůže) a 13 barev šití. Vyberete si kůži pro vnější obal, vnitřek, barvu šití. 
3) Osobní gravírovaný monogram - ZDARMA / vytlačený 300 korun.Pokud chcete něco speciálního je potřeby nechat vyrobit raznici(zde počítejte s cenou od 1500 kč-musíme ji nechat vyrobit z mosazi-ta vám pak samozřejmně zůstává) a také s delším časem potřebného na výrobu 
Protože dělám věci osobní, považuji monogram za základ personalizovaného produktu - proto Vám jej vygravíruji ZDARMA.
4) Obrázky či vzkazy na produkt

chcete do produktu vygravírovat nějaký obrázek, vzkaz či cokoliv jiného? Není to žádný problém. 

5) Gravírování ( vytlačení) firemního loga do produktu
pro Vaše VIP zákazníky určitě často hledáte vhodný dárek - co může být vhodnějšího než individuální produkt s logem firmy a monogramem?
Logo můžeme vygravírovat monogram vytlačit. Cenu upřesníme při konkrétní poptávce ( gravíra, vytlačení) nelze paušalizovat, kvůli složitosti loga ( některé loga jsou jednoduchá) a velikosti loga může být cena diametrálně odlišná. Pokud zvolíte raznici, tak ta je potom Vaše.