Nový mobilní telefon vypadá vždy krásně, než vám spadne nebo se na něm neobjeví škrábance nebo praskliny. Účinnou ochranou před poškozením jsou kryty a pouzdra na mobil. Kromě zvýšení odolnosti telefonu jistě oceníte také jejich stylový vzhled, který vyzvedne jeho design na novou úroveňLuxusní pouzdro na telefon,ze kterého budete mít jen radost radost.Jestliže Vám totiž mobil spadne,v tomto pouzdře se mu nic nestane.Nemusíte vytahovat nebo otevírat mobil z pouzdra když chcete přijmout nebo odmítnout hovor.Vyřezané okénka vám umožní to učinit.Pošlete jen naskenovaný obrázek při příchozím hovoru.Toto vám naskenují ve kterékoli COPY centru na format A4.Pokud chcete  vidět i čas a datum,naskenujete si i tuto obrazovku.Podle skenu vytvoříme šablonu,které bude sloužit k formování kůže vašeho typu mobilu

Nabízím vytvoření obalu na telefon - plně dle Vašeho přání. V základu nabízím 2 varianty, ale Váším přáním se meze nekladou. 

1) Pouzdro na vložení
2) Obal s přihrádkami na hotovost a karty.

Detailní popis každého produktu najdete v jeho detailu. Pokud se budete chtít na něco zeptat, napište mi na chatu nebo na email - vyroba@davidatelier.cz. Snažím se odpovídat obratem.