Monogram

mám radost, že jako jediný na Českém trhu Vám mohu nabídnou tuto skvělou službu - monogram. Ten samozřejmě jediněčný není, ale možnosti jeho provedení už ano. 

1) Gravírovaný monogram je ZDARMA - neplatíte tedy nic. Tento typ monogramu je plnohodnotný, monogram je prostě vypálem do kůže a je trvalý. Jedinečnost gravírovaného monogramu je v tom, že si můžete zvolit libovolnou velikost a typ písma. Nejste omezení raznící - tedy typem písma a velikotí jako má firma co dělá monogram tímto způsobem.  
Pokud si nezvolíte písmo a velikost monogramu, bude proveden standartním písmem Myriad Pro ve velikosti 18x11mm (VxŠ) 
2) Vytlačený monogram - je sice s příplatkem 300 korun, ale, je levnější než konkurenční společnosti a  jsem schopen Vám jej udělat uplně stejně jako monogram gravírovaný - zvolíte si typ písma a velikost. Tato služba je opravdu vyjímečná, a pokud vím, tak nikdo jiný ji nenabízí. Nenechte se tak omezovat šablonami, pusťe svou fantazii z uzdy a nechejte si vytlačit monogram, který nikdo jiný mít nebude. 
LOGA - obrázky

Gravíra navíc už je zpoplatněná služba. Standarně obrázky do produktu gravírujeme, ale pokud chcete do svého produktu například vytlačit logo svého automobilu, není to problém a můžeme udělat ražené logo místo gravírovaného. 

Standarně máme na výběr těchto 38 obrázků, ale můžete samozřejmě poslat obrázek svůj , včetně umístění kde jej chcete s jakým textem.

zadává se to v detailu produktu.3) Dárková krabička

dárková krabička je za 299 korun. V ceně této krabičky je gravírování jakéhokoliv textu či obrázku - může být i uplně jiný než je na koženém produktu.


Pokud máte jakékoliv přání či dotaz, neváhejte se mě zeptat na online chatu nebo na emailu VYROBA@DAVIDATELIER.CZ